Модельный ряд Fiat

Отзыв о Fiat Doblo 2010 года

Автомобиль: Fiat Doblo 2010 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 70000 км, двигатель - 1.6 turbo дизель
Автор: РУСЛАН (Украина, Черновцы)   22.03.2013

Вибирав між кадді кенго і добло, купив добло 2010р з двигуном 1.6 мультиджет дизель 105кс ціна 11800ує, до цього мав берлінго 2005р 2.0d (90кс), так як не міг знайти більш менш прийнятного опису про даний автомобіль вирішив ниписати для тих хто планує купити дане авто. Почну з недоліків, їх не так багато , широкі стойки закривають огляд при поворотах, можливо привикнеться, короткі перша і друга передачі, в місті потрібно часто переключатись, знаю що це в шестиступках дизелів майже у всіх так, при наявності різноманітних карманчиків особливо сподобався сплошний через весь салон на потолку, на передній панелі всі вони маленькі записник не поміщається, двигун розміщений досить низько правильніше сказати порівняно низько (якщо рівняти з берлінго то там можна було переїжжати бардюри і ями на ура при шинах R15) і якщо не рахувати задніх пружин захисна пластина картеру сама низька точка, шини R15, хоча для міста і середніх ям їзда досить пристойна, якщо поставити шини R16 думаю все буде ок. Двигун хороший при потужності 105 на рівні з берлінго 2.0 (90кс) за трішки більшої маси, добре стартує при обертах від 1750 (берлінго починав інтенсивний розгін з 1500об) Тепер про переваги. Великий, просторий салон, по висоті взагалі один плюс, круїз контроль, кондиціонер, отоплення салону непогане, пристойні динаміки, регулювання сидінь по висоті (повинен відмітити посадка і так висока практично як в автобусі), кермо регульоване по вильоту і по наклону, великі бокові вікна і лобове скло, присутній повний електропакет, є кнопочка яка замикає будку. Двигун економний з Рівного до Чернівців по трасі показав 5.3 принаших дорогах яма на ямі, шостою передачою не так часто користувався, в місті 6.5 в пробках до 7.2. Динаміки хватає для агресивної їзди, хоча хто переплатить 1000 або 1500ує можна придбати 2.0 дизель (135кс) розхід думаю не буде суттєво різнитись але як на мій погляд це вже буде по динаміці як бензиновий двигун. По запчастинах -поміняв паливний фільтр (китай 250гр а оригінал 57є) повіряний 200гр, масло 500гр, заміна синхронізатора гарчала третя 220ує (30є запчастина + 170ує робота).

Плюсы автомобиля: салон, економічний двигун, досить тихий до 3500об, підвіска середньої мягкості. велика будка.

Минусы автомобиля: Мінуси описав вище.

Через 7 мес. и 1 дней РУСЛАН дописал: Після піврічної експлуатації проявились деякі недоліки, зламалось кріплення ряду кнопок на передній панелі, два рази клинили роліки, внаслідок чого рвало ремень, в принципі ремонт не такий дорогий але час забирає. В авто такі основні недоліки, відувається турбояма на низьких оборотах до 1900 об, потім приріст потужності росте інтенсивно як і розгін, але таке щастя потребує постійно тримати двигун в межах обертів від 1900, порівняно низько розміщений двигун. Плюси це шумоізоляція салону, непогана панель, достатньо потужний двигун, низький розхід палива.

Fan-Fan

Руслан,привет...пару вопросов...1)за эту цену ты грузовик брал или уже переделку ? 2) у Фиатовского мультиджета 1,6 тяга 290Нм!!! неужели не чувствуеться? или купил ты его только недавно зимой что особо негде прочувствовать? да еще за 150уй чипануть до 360Нм можно http://www.racechip.de/en/chiptuning/fiat/doblo/doblo./1-6-multijet-16v-74kw/index.php - должен вообще самолет получиться? может в заправках дело тоже? в киеве только после дизеля KLO и WOG чуствуешь что "летишь"...

ldtd

привет есть вопросы по машине что значит чипануть 150уй!

surgik100

А разве такой стоит новый 11800?????

Так за цю ціну брав грузовий варіант коротка база, була невелика вмятина в крилі(ремонт 50ує) плюс проблема з коробкою гарчала третя передача(заміна синхрона +робота220ує) поміняв фільтра. масла, шини і того ціна вискочила 12500.Всерівно на даний момент з таким двигуном це непогана ціна, якщо переробити в пасажир , документи 300 + переробка десь 1000 вийде 13800.Рахуючи що машина кінець десятого року досить непогано.На рахунок тяги, так тяга290/1500 по паспорту, але реально тяги від 1500об не має, тяга починається від1750-1800об що мене особисто не дуже влаштовує,динаміка покращилась після заміни повітряного фільтра, але всерівно тільки з 1750 об, для задоволення порекомендував би двигун 2.0(135кс), сам не їздив але з 320/1500 думаю явно буде покраще. Я порівнюю з берлінго 2,0(90кс) де тяга реально починалась з 1500об, було приємно втикати третю практично на холостому ходу і машина набирала, але там менша вага та і машинка явно поменше. По суті може в мене такий двигун, може бути одна і таж машина, а двигуни по різкості можуть різнитись, взяти хоча б ладу самару, їздив на багатьох, всі двигуни при тому ж обємі ведуть себе різно. думаю справа не в заправці. Скажу однозначно сам брав добло при мінімум інформації, 1.4 бензин не брати однозначно не достатньо потужності, розпитував власників, 1.3дизель чув що проблемний хоча не факт але по потужності думаю як 1,4бензин, 1,6диз оптимальний варіант ( по трасі 160км не пробл) ,2,0 хто хоче інтенсивної їзди але тут ціна від 14000у

vovamac

Руслан, вітаю! Хотів запитати з приводу "два рази клинили роліки, внаслідок чого рвало ремень", на скільки розумію йде мова про ремінь ГРМ. Розкажіть про наслідки обриву ремня, бо я так розумію це не тягне за собою "знищення" всіх нутрощів як у 1.3, дякую.

Тест-драйв Fiat Doblo: Fiat Doblo, VW Caddy: Италия – Германия но речь не о футболе
Fiat Doblo, VW Caddy: Италия – Германия но речь не о футболе

Обновленному VW Caddy уже удавалось победить в сравнительном тесте одного из французских конкурентов. В Украине популярен еще один их общий соперник – Fiat Doblo. Интересно узнать, чем закончится противостояние модернизированного «немца&r

Продажа б/у Fiat

Fiat 500 2013 Fiat 500 8.900$ 2013 58.000 км